O nas

Cięcie, formatyzowanie i oklejanie

W zakres naszych usług wchodzą typowe usługi czyli cięcie płyt meblowych pod wymiar, oklejanie bardzo wąskich krawędzi, fornir, obróbka, okleinowanie jak również wymagające porządnego doświadczenia i olbrzymiej wiedzy, a ściślej rzecz biorąc produkcja paneli, drzwi i płyt do ścianek mobilnych, frontów i lakierowanych, naturalnych, modyfikowanych i najwyższej klasy laminatach HPL. Jako surowca bazowego do ich wykonywania używamy płyt, które zapewniają naszym usługom w zakresie fornirowania i cięcia płyt meblowych najwyższą jakość.

Lakierowanie mebli i akcesoriów meblowych

Oferujemy m.in: drewna, MDF, laminatu, cokołów, frontów z forniru oraz tworzyw sztucznych. Pracujemy na wysokiej jakości lakierach i bejcach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako zakład obecny i bardzo ceniony od lat, oferujemy Państwu wysokiej klasy lakierowanie mebli, obejmujące także lakierowanie drzwi, lakierowanie płyt MDF, frontów a przede wszystkim lakierowanie mebli. Aby nie zniszczyć elementów zewnętrznych, drzwi czy też frontów korzystamy z wysokiej jakości lakierów posiadających filtr UV.

Meble na zamówienie i akcesoria

Dynamiczny rozwój firmy sprawia, że jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw wszystkim Państwa gustom oraz oczekiwaniom. Bogaty wybór frontów meblowych pozwala na wykonanie Waszej wyśnionej kuchni, czy zabudowy, lub najmniejszej nawet szafki w wybranej stylistyce, tak klasycznej, jak również nowoczesnej, która odpowiada obecnie panującej modzie. By sprostać Państwa oczekiwaniom wzbogaciliśmy ofertę również o nowoczesne rozwiązania z materiałów sztucznych i szkła. W zastosowaniu z profilami aluminiowymi oraz technologią LED, pozwala to na uzyskanie niepowtarzalnych efektów aranżacji wnętrz.

Centrum Stolarskie WAWER

Centrum Stolarskie WAWER
Kompleksowe usługi stolarskie

Głównym celem naszej działalności jest zaoferowanie branży meblarskiej oraz klientom indywidualnym jak najszerszej oferty materiałów i elementów służących do produkcji różnego rodzajów mebli. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie związane z zakupem płyt meblowych i budowlanych nawet w dużych ilościach i w krótkim terminie. Stolarnia jest wyposażona w nowoczesne skomputeryzowane maszyny umożliwiające świadczenie usług na wysokim poziome.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby niestandardowe. Mając na szczególnej uwadze jak najlepszą obsługę Klientów inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy. Oferujemy szeroką gamę wyrobów tj. blaty meblowe, wstęgi drzwiowe i parapety wewnętrzne w ponad 80 dekorach. Poza tym mamy bardzo bogatą ofertę płyt mineralno-akrylowych, laminatów dekoracyjnych, czy też płyt wiórowych: laminowanych, wysoki połysk, płyt MDF, HDF, OSB, obrzeży i profili wykończeniowych, akcesoriów i okuć meblowych, elementów wykończenia i wyposażenia mebli renomowanych producentów.

Usługi stolarskie i akcesoria meblowe

Dynamizm działania, aktywne poszukiwanie nowych partnerów do współpracy, a także szybka reakcja na potrzeby rynku jest wykładnikiem nowoczesności i dynamicznego rozwoju firmy.