Centrum Stolarskie WAWER

Centrum Stolarskie WAWER
Kompleksowe usługi stolarskie

Głównym celem naszej działalności jest zaoferowanie branży meblarskiej oraz klientom indywidualnym jak najszerszej oferty materiałów i elementów służących do produkcji różnego rodzajów mebli. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie związane z zakupem płyt meblowych i budowlanych nawet w dużych ilościach i w krótkim terminie. Stolarnia jest wyposażona w nowoczesne skomputeryzowane maszyny umożliwiające świadczenie usług na wysokim poziome.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby niestandardowe. Mając na szczególnej uwadze jak najlepszą obsługę Klientów inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy. Oferujemy szeroką gamę wyrobów tj. blaty meblowe, wstęgi drzwiowe i parapety wewnętrzne w ponad 80 dekorach. Poza tym mamy bardzo bogatą ofertę płyt mineralno-akrylowych, laminatów dekoracyjnych, czy też płyt wiórowych: laminowanych, wysoki połysk, płyt MDF, HDF, OSB, obrzeży i profili wykończeniowych, akcesoriów i okuć meblowych, elementów wykończenia i wyposażenia mebli renomowanych producentów.

Usługi stolarskie i akcesoria meblowe

Dynamizm działania, aktywne poszukiwanie nowych partnerów do współpracy, a także szybka reakcja na potrzeby rynku jest wykładnikiem nowoczesności i dynamicznego rozwoju firmy.